KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13404207

nr 1340 4207

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, motiv från västkusten. Olja på duk, 110x84 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:31:11